Kursy dla firm

boardZapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleń językowych, która została stworzona w związku z dynamiczną ekspansją polskich firm na rynki południowej Słowiańszczyzny. Proponowany przez nas program nauki języka serbskiego i chorwackiego jest odpowiedzią na rosnące potrzeby firm. Mając świadomość jak kompetencje językowe pracowników danej firmy mogą podnieść jej konkurencyjność na rynku, dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta gwarantowała efektywną i przyjemną naukę, dlatego zatrudniamy wyłącznie najlepszych lektorów i native speakerów oraz dbamy o stałe doskonalenie metodyki nauczania.

Organizacja kursu dla pracowników przez Państwa firmę może stanowić także interesujący i korzystny element pakietu socjalnego.

Celem każdego szkolenia jest intensywna nauka języka oraz poszerzanie słownictwa biznesowego i specjalistycznego (np. farmaceutycznego lub budowlanego, które przygotowujemy w oparciu o materiały dostarczone nam przez Klienta). Kładziemy największy nacisk na swobodną komunikację w danym języku, która przygotuje uczestników szkolenia do prowadzenia korespondencji, rozmów telefonicznych, rozmów handlowych i negocjacji z kontrahentami. Wiedza językowa poszerzana jest o informacje z zakresu specyfiki kulturowej danego kraju, co pozwoli uniknąć kłopotliwych faux pas w kontaktach z zagranicznymi partnerami.

Gwarantujemy ciekawy i profesjonalny program nauczania pozwalający na szybkie opanowanie języka. Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie Państwa firmy, co zapewni komfort uczestnikom kursu.

Mając na uwadze maksymalną efektywność nauki, proponujemy prowadzenie lektoratów w małych grupach, co pozwala naszym lektorom na indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Szanując czas i pieniądze naszego Klienta, zapewniamy okresowe raporty z postępów poszczególnych uczestników, które będą sporządzane na bieżąco podczas trwania szkolenia, jak również listę obecności i końcową ocenę kompetencji językowych.

Szczegółowe informacje na temat poziomów językowych ustalanych zgodnie z ESOKJ znajdą Państwo w dziale poziomy.